Akcesoria do samochodu

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aczko88
Posty: 81
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:44

27 sty 2018, 20:56

A korzystacie z takich kamerek samochodowych jak te http://xblitz.pl/produkt/kamera-samocho ... itz-go-se/ ? bardzo fajny sprawa, teraz to to powinno być obowiązkowe w aucie moim zdaniem
Awatar użytkownika
Jimitu
Posty: 18
Rejestracja: 25 sty 2018, 14:14

28 sty 2018, 15:05

Akurat akcesoria do samochodu to temat, który jest blisko części samochodowych, dlatego zapytam tutaj, czy ktoś z Was korzystał może z tego sklepu: https://unitrailer.pl/product-pol-43-Bl ... ailer.html z częściami do przyczep i robił u nich zamówienie?
Znajomy, który prowadzi firmę transportową polecił nam ją, bo mamy awarię w naszej przyczepie.
Twierdzi, że są solidni, a dostawy ekspresowe. Ktoś jeszcze to potwierdzi? Bo chcę zyskać trochę czasu i pieniędzy, a u mnie w stacjonarnym sklepie nie dość, że drożej to też muszą zamawiać dopiero te części.
Awatar użytkownika
Jacko
Posty: 21
Rejestracja: 23 lip 2018, 23:00

27 lip 2018, 10:36

W zakresie wyboru akcesoriów samochodowych jak rejestrator mogę ze swojej strony polecić Ci abyś odwiedził sklep internetowy JBPartner, gdzie znajdziesz naprawdę kilka modeli w dobrym zakresie cenowym które wyróżniają się dobrą funkcjonalnością oraz jakością pracy o czym możesz przekonać się np. przy modelu RS11 od JBPartner. Jakość nagrywania w FullHD, do tego takie opcje jak G-sensor, detekcja ruchu, tryb parkingowy i wiele innych, także najlepiej będzie jak już przy produkcie zapoznasz się z całym opisem :)
Awatar użytkownika
bans
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2018, 14:10

27 lip 2018, 14:18

Nie mogę w tym temacie doradzić, ponieważ się na tym niestety nie znam...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa