Forum na sprzedaż

Najwygodniejsze konto bankowe

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Najwygodniejsze konto bankowe

Postautor: zkr » 14 sty 2018, 11:33

nie wiem czy orientujecie się w ofertach banku ing, ale pisząc na tym forum liczę na to, że tak i że odpowiecie mi na pytanie - dlaczego konto z lwem direct w ing jest nazywane najwygodniejszym kontem w Polsce? nie znacie lepszych ofert ?
zkr

Re: Najwygodniejsze konto bankowe

Postautor: Cherry » 16 sty 2018, 10:00

Też mam konto w ING i jestem zadowolona.
Cherry

Postautor: luck » 17 sty 2018, 9:45

Jest to faktycznie niezłe konto. Nie ma opłat o ile wykonujesz płątności kartą na określoną sumę w miesiącu. OBsługa banku jest prosta.

Jednak moim zdaniem równie wygodne chociaż nie tak slynne jest konto w nest banku. W Banku tym nie masz absolutnie żadnych opłat. Nawet nie płacisz za kartę. Można takie konto założyć sobie bezpośrednio przez internet.

Firmowe konto równiez jest w nest banku za free. http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, 13:52 przez luck, łącznie zmieniany 1 raz
luck

Postautor: Cherry » 17 sty 2018, 13:19

O nest banku nie słyszałam, ale opcja jest ciekawa.
Cherry

Postautor: opiekunnestbank » 22 sty 2018, 19:45

luck pisze:Jest to faktycznie niezłe konto. Nie ma opłat o ile wykonujesz płątności kartą na określoną sumę w miesiącu. OBsługa banku jest prosta.

Jednak moim zdaniem równie wygodne chociaż nie tak slynne jest konto w nest banku. W Banku tym nie masz absolutnie żadnych opłat. Nawet nie płacisz za kartę. Można takie konto założyć sobie bezpośrednio przez internet.
Firmowe konto równiez jest w nest banku za free.

Szanowny Panie, Nest Konto w Nest Banku to faktycznie darmowe konto. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Wróć do Forum ogólne