Najwygodniejsze konto bankowe

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zkr
Posty: 31
Rejestracja: 22 wrz 2017, 07:03

14 sty 2018, 10:33

nie wiem czy orientujecie się w ofertach banku ing, ale pisząc na tym forum liczę na to, że tak i że odpowiecie mi na pytanie - dlaczego konto z lwem direct w ing jest nazywane najwygodniejszym kontem w Polsce? nie znacie lepszych ofert ?
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

16 sty 2018, 09:00

Też mam konto w ING i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
luck
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2017, 09:16

17 sty 2018, 08:45

Jest to faktycznie niezłe konto. Nie ma opłat o ile wykonujesz płątności kartą na określoną sumę w miesiącu. OBsługa banku jest prosta.

Jednak moim zdaniem równie wygodne chociaż nie tak slynne jest konto w nest banku. W Banku tym nie masz absolutnie żadnych opłat. Nawet nie płacisz za kartę. Można takie konto założyć sobie bezpośrednio przez internet.

Firmowe konto równiez jest w nest banku za free. http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, 12:52 przez luck, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

17 sty 2018, 12:19

O nest banku nie słyszałam, ale opcja jest ciekawa.
Awatar użytkownika
opiekunnestbank
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2017, 14:03

22 sty 2018, 18:45

luck pisze:Jest to faktycznie niezłe konto. Nie ma opłat o ile wykonujesz płątności kartą na określoną sumę w miesiącu. OBsługa banku jest prosta.

Jednak moim zdaniem równie wygodne chociaż nie tak slynne jest konto w nest banku. W Banku tym nie masz absolutnie żadnych opłat. Nawet nie płacisz za kartę. Można takie konto założyć sobie bezpośrednio przez internet.
Firmowe konto równiez jest w nest banku za free.
Szanowny Panie, Nest Konto w Nest Banku to faktycznie darmowe konto. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa