Oczyszczanie organizmu

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
edna
Posty: 54
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:22

15 gru 2017, 16:04

Na pewno warto oczyścić organizm przed świętami.
Awatar użytkownika
aczko88
Posty: 81
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:44

18 mar 2018, 11:16

Moim zdaniem warto pić więcej wody bo ona automatycznie oczyszcza z toksyn a do tego zwracać uwagę na jakoś produktów. Wybierać te bez konserwantów. Ja tak sery kupuje i jeszcze się na konkurs Hochland załapałem bo są promocyjne opakowania z kodami do loterii
Awatar użytkownika
Wiskaa@
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2018, 13:28

20 mar 2018, 13:32

Raz na jakiś czas warto oczyścić swój organizm, w którym każdego dnia zalega jakaś toksyna. Z moich sprawdzonych sposobów mogę polecić detox sokami. Pamiętajmy, że same oczyszczanie nie sprawi, że będziemy lepiej się czuć. Ograniczajmy pożywienie, w których mogą być toksyny i jedzmy więcej żywności ekologicznej.
Awatar użytkownika
klarcia
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2018, 20:57

16 maja 2018, 01:44

Wazne, zeby nie popasc w paranoje.. pamietam, jak chcialam sie magicznie i szybko odchudzac i stwierdzilam, ze zaczne dodatkowo robic takie detoksy oczyszczajace.. mega blad, bo rozregulowalam sobie totalnie uklad trawienny i zamiast sobie pomoc to zaszkodzilam. Dopiero srodek intesta z maslanem sodu pomogl mi uregulowac moje biegunki ;x
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

16 maja 2018, 10:04

Polecicie jakieś zioła na oczyszczenie organizmu?
Awatar użytkownika
nina66
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:44

24 maja 2018, 09:51

O ja wiem co mogę wam polecić w 100%. bardzo dobrą sprawą jest oczyszczanie organizmu jest zielona herbata, która również bardzo dobrze reguluję pracę metabolizmu z resztą ma tak dobre działanie jak zwykła woda z cytryną. Wszelkie dobrej jakości zielone herbaty możesz kupić na stronie allegro https://allegro.pl/kategoria/herbaty-he ... lone-74044 , tam jest masa gatunków herbat do wyboru.
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

29 maja 2018, 16:14

Fajnie oczyścić organizm można dietą. Ja zamawiam sobie dietę pudełkową Optimal Fit, dzięki której czuję, że zdrowo się odżywiam, mój organizm fajnie reaguje na takie jedzenie, a ja czuję się fantastycznie.
Awatar użytkownika
Loka34
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2017, 11:17

24 lip 2018, 09:38

Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, podczas oczyszczania organizmu bardzo ważne jest wypijanie dużych ilości wody - niekoniecznie mineralnej. Ja na przykład piję wodę przefiltrowaną w dzbanku filtrującym. Wbrew temu, co czasami można usłyszeć, używanie takiego dzbanka wcale drogie nie jest, na przykład oryginalne wkłady można tanio zamówić na stronie https://strefafiltrow.pl/brita-maxtra-p ... ujacy.html. Jeśli natomiast jeszcze nie posiadacie nawet takiego dzbanka, to również w tym sklepie możecie go niedrogo kupić :)
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2017, 16:48

25 wrz 2018, 17:39

Myślę ,że oczyszczanie organizmu przyda się każdemu.My z przyjaciółką jednak szukałyśmy raczej oferty wyjazdowej ,gdzie odpoczniemy i oczyścimy organizm właśnie.Trafiłam na coś takiego - dieta oczyszczająca nad morzem w Jastrzębiej Górze w ośrodku w Primaverze - https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... a-zdrowia/ .Na ich stronce wyczytałam c ,że Program DETOKS DR JENTSCHURY polega na celowej detoksykacji organizmu zgodnie z metodą zasadowej pielęgnacji ciała doktora Petera Jentschury.Tego właśnie szukałyśmy i tam właśnie pojedziemy.PZDR
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

26 wrz 2018, 13:50

Nie lepiej po prostu regularnie pić odpowiednią ilość wody?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa