Strona 1 z 1

biuro detektywistyczne

Post: 12 gru 2017, 16:38
autor: jakrono
Chciałbym założyć firmę budowlaną, ale niezbyt orientuję się w temacie konkurencji w moim rejonie. Jak mógłbym zyskać potrzebną wiedzę, żeby móc bezproblemowo podjąć decyzję?

Re: biuro detektywistyczne

Post: 13 gru 2017, 3:02
autor: edna
Najlepszym wyjściem jest wynajęcie detektywa, który sprawdzi dokładnie działalność każdej konkurencyjnej firmy w rejonie i przyjrzy się ich sprzedaży, wynikom rynkowym, itd. Moja przyjaciółka wynajęła detektywa na stronie https://www.veriv.pl/index.php/uslugi-detektywistyczne/ kiedy otwierała swój salon kosmetyczny. Dzięki temu poznała szybko konkurencję oraz jej działania. W ten sposób mogła odpowiednio dostosować swoją ofertę i działania marketingowe, co przełożyło się na jej ogromny sukces biznesowy :)

Re: biuro detektywistyczne

Post: 15 gru 2017, 17:25
autor: edna
Jakie są uprawnienia detektywa?

Re: biuro detektywistyczne

Post: 18 gru 2017, 11:35
autor: harmonia
Detektyw, żeby rozeznać się w konkurencyjności na rynku? Śmiechu warte!

Re: biuro detektywistyczne

Post: 15 sie 2018, 9:05
autor: Strelka
No też mnie to zdziwiło. No ale może coś w tym jest :D Zależy pod jakim kątem chcesz zbadać konkurencje co nie :D Zajrzyj sobie też na https://detektyw-select-team.pl działają bardzo dyskretnie i skutecznie. Mają profesjonalnych sprzęt i samych doświadczonych detektywów, świetnie pomogą Ci w każdej sprawie

Re: biuro detektywistyczne

Post: 20 sie 2018, 17:25
autor: alok565
Jeśli ktoś myśli o remoncie biura to sprzęt i wszystkie potrzebne artykuły biurowe znajdziecie w sklepie internetowym https://sklep.lobos.pl/artykuly-szkolne ... 03197.html ja często robię zakupy w tym sklepie. Mają nawet meble biurowe, więc jak ktoś urządza biuro to też polecam zajrzeć.