Forum na sprzedaż

Mieszkania w dużych miestach

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Mieszkania w dużych miestach

Postautor: Katy » 04 lut 2018, 12:53

Moją nieruchomość wyceniała wycenanieruchomosciz.lublina I znalazłam dobrą nieruchomość w tej okolicy. Jestem zadowolona.
Katy

Postautor: Czystka » 07 lut 2018, 11:37

Chodzi o wycenę pod sprzedaż czy kupno? Nie rozumiem.
Czystka

Postautor: Tadeusz » 21 lut 2018, 16:18

Jeśli chodzi o mieszkanie w dużym mieście to ja chyba polecam ubocza ale dobrze skomunikowane z centrum :) Dzięki temu czepiemy wszystkie korzyści związane z życiem w dużym mieście ale jednak trochę spokojniej i ciszej :)
Właśnie dlatego my postawiliśmy na nowe mieszkanie na Bemowie koło parku. Chwalimy sobie póki co :D
Tadeusz

Postautor: pracownica_roku » 23 lut 2018, 9:04

Ja również rozglądam się za nowym mieszkaniem. Patrzyłam już na oferty i ogłoszenia oraz strony, które oferują sprzedaż mieszkań i uważam, że obecne ceny są chyba z kosmosu. Z pewnością skończy się to kredytem hipotecznym, a to oznacza porządne przygotowanie i przynajmniej kilka lat starań. Sama jeszcze nie mogę się zdecydować czy chcę mieszkać na obrzeżach czy w centrum.
pracownica_roku

Postautor: malaga » 24 lut 2018, 15:15

Faktycznie, ciężko znaleźć dobrego najemcę mieszkania... Moi znajomi długo szukali poprzez serwisy ogłoszeniowe ale ostatnio udało im się trafić na kogoś konkretnego. Skorzystali z serwisu o nazwie https://odwlasciciela.pl/ , a wszystko załatwili szybko i bez pośredników. Wystarczy się zalogować, dodać zdjęcia i opłacić usługę, a ogłoszenie wynajmu pojawia się na ponad 100 różnych portalach nieruchomościowych. To gwarancja tego, że szybciej i efektywniej dotrzemy do potencjalnego chętnego. Warto skorzystać z tego portalu.
malaga

Postautor: yustyna » 25 lut 2018, 11:39

Mieszkanie w dużym mieście ma swoje zalety i mimo że te mieszkania są trochę droższe to za nic nie szukałabym na peryferiach ani poza miastem bo jest ogromny problem z dojazdem do pracy. Zastanawiam się raczej nad osiedlem Atala blisko metra żeby jak najbardziej sobie te dojazdy ułatwić
yustyna

Postautor: alok565 » 25 lut 2018, 12:30

Chcialbym Wam polecic oferte nowe mieszkania gdańsk. Na stronie znajdziecie opis inwestycji Riverfront Apartments , czyli budynku powstajacego na Dolnym Miescie w Gdansku. W budynku znajdziecie m.in. : 84 apartamenty bedace na 5 pietrach, praktyczne windy, klatki schodowe oraz planowane zielone patio. Ideane miejsce dla rodziny.
alok565

Postautor: ramona » 26 lut 2018, 15:26

Mieszkania w dużych miastach mają więcej zalet niż wad tak naprawdę. Chociaż oczywiście to jest subiektywna ocena, każdy inaczej do tematu podchodzi, dla mnie w każdym razie rozwiązanie problemów z dojazdami jest ogromnym atutem. Do tego oczywiście dochodzi większa ilość miejsc pracy, szans na rozwój, miejsc rekreacji itd. Stąd od razu po studiach kupiłam niewielkie mieszkanko w Warszawie z pomocą pośrednika Eugeniusza Jaworskiego (tel. 603 195 624) . Poradził mi nie brać od razu dużego mieszkania z myślą o rodzinie, tylko właśnie mniejsze a jak wyjdę za mąż wówczas to mieszkanie trafi pod najem co będzie bardziej opłacalne. Tak zrobiłam i jestem zadowolona
ramona

Postautor: kosmiczna » 01 kwie 2018, 20:53

Mieszkania w dużych miastach opłaca kupować się jako inwestycję w przyszłość.Wiele osób tak robi i wynajmuje mieszkanie by zarabiać na nim cały czas. Jeżeli szuka się mieszkania warto robić to poprzez biuro nieruchomości bo jest to mega wygodne. Ja ze swojej strony na pewno polecam to http://nieruchomosci123.pl/ biuro z Rzeszowa bo ma super ofertę :)
kosmiczna

Postautor: Czystka » 10 kwie 2018, 13:31

Oczywiście, że kupno mieszkania w dużym mieście to świetna inwestycja. Niestety wymaga tez sporego kapitału.
Czystka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum ogólne