W co inwestować na początku?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
hamper
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2017, 14:40

23 lis 2017, 20:54

Witam. Od jakiegoś czasu mam już regularne dochody, niewiele, ale trochę zostaje mi z miesiąca na miesiąc. Chciałbym zacząć to jakoś inwestować, chociażby po te 100 zł miesięcznie. Macie jakieś pomysły, gdzie można na początku lokować takie pieniądze? Konto oszczędnościowe już mam, ale zarobek na nim jest niestety prawie żaden.
Awatar użytkownika
Kaczi
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2017, 04:49

24 lis 2017, 09:56

A może po prostu zainwestujesz w jakiś kurs? uzbierasz pieniądze, zapiszesz się, zdobędziesz wiedzę i potem będziesz dobrze zarabiał. Wydaje mi się, że dobrym sposobem jest na przykład kurs grafika komputerowego To na pewno bardzo przyszłościowy zawód
Awatar użytkownika
dumber
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2017, 15:06

13 gru 2017, 12:30

Poczytaj sobie na stronie infokonsumenta o różnych sposobach inwestowania http://bif24.pl/. Może warto spróbować zainwestować na giełdzie? Tylko tutaj dobrze dowiedzieć się czegoś więcej na początku, trochę się hmm… pouczyć.
Awatar użytkownika
ulryk194
Posty: 76
Rejestracja: 05 lis 2016, 13:34

16 gru 2017, 17:24

Niewielkie kwoty można inwestować w fundusze inwestycyjne, jest to w miarę proste, ryzyko niewielkie, a zyski w miarę dobre. Ta platforma funduszy powinna się sprawdzić - znacznie ułatwia inwestowanie w fundusze, a dzięki szerokiej ofercie funduszy pozwala zróżnicować inwestycje.
Awatar użytkownika
LukeShaw
Posty: 27
Rejestracja: 12 wrz 2016, 11:57

07 sty 2018, 19:21

Na wstępie najlepiej jakieś konto oszczędnościowe albo lokata. Sprawdź kalkulator oprocentowania konta, np w Toyota Bank mają takie narzędzie, szybko Ci pokaże ile uda Ci się zaoszczędzić.
Awatar użytkownika
karmelo
Posty: 38
Rejestracja: 11 wrz 2017, 11:50

16 sty 2018, 21:13

Jak masz niewielki kapitał to chyba dobrze jest zainwestować w jakąś nieruchomośc i na przykład ją wynająć bo są bardzo opłacalne, szczególnie jeżeli mieszkasz gdzieś blisko powiedzmy uczelni albo jakiegoś biurowca, czy budowy. Wtedy można podnająć pokoje czy miejsca :P
maja123

22 sty 2018, 22:42

Myślę, że powinieneś rozważyć inwestowanie w programy ubezpieczeniowo - inwestycyjne. Możesz o nich przeczytać na (z tego co widzę wystarczy mieć 200 złotych miesięcznie, żeby przystąpić do programu).
Awatar użytkownika
kosmiczna
Posty: 62
Rejestracja: 24 sie 2017, 16:50

24 sty 2018, 17:41

to zależy jaką kwotę chcesz na to przeznaczyć. Ja polecałabym Ci iść w stronę pożyczek społecznościowych bo według mnie inwestycja w nie jest opłacalna. W taki sposób możesz inwestować u nich. Jest to na prawdę łatwe :)
Awatar użytkownika
Justyna85
Posty: 22
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:09

25 sty 2018, 10:22

Też myślę że najlepiej jest inwestować we własny rozwój.
maja123

11 kwie 2018, 07:32

Nie mając wiedzy na temat poszczególnych instrumentów finansowych, warto skorzystać z doradztwa firmy, która mogłaby powiedzieć na, zainwestowanie w co może dać nam zysk, a co przynieść stratę. Jedną z nich jest która dla swoich klientów stworzyła nawet specjalną platformę umożliwiającą zarządzanie zgromadzonymi oszczędnościami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa