Jakie szkolenia dla pracowników

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Mateo9aa
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2018, 10:35
Lokalizacja: wrocław

06 kwie 2018, 10:37

Ja poszukuję dobrej firmy szkoleniowej z programów księgowych.
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

18 kwie 2018, 10:02

Często organizuję w firmie takie szkolenia dla pracowników. Trzeba zawsze pamiętać o cateringu, bo to podnosi rangę szkolenia i zamawiam wtedy dania z Catering Arts. Oni specjalizują się w takich firmowych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
Mateo89_01
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2018, 13:27

14 maja 2018, 15:37

Odpowiedź na pytanie jest dla mnie prosta – jeśli jestem pracodawca to wysyłam na takie szkolenie, które pozwoli powiększać zyski mojej firmy. A z kolei pracownik czy osoba poszukująca pracy, powinna szukać warsztatów, po których szybko znajdzie zatrudnienie i to za odpowiednią pensję. Tutaj http://pracalubuskie.pl/tag/szkolenie/ możecie poczytać więcej na temat szkoleń. I pamiętajmy, ze prawie każda branża wymaga dokształcania się.
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

18 cze 2018, 12:20

Przyda się każde, które pomoże im lepiej pracować.
Awatar użytkownika
oski
Posty: 26
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

18 cze 2018, 15:48

Dokładnie. Ja ostatnio byłem na takim szkoleniu http://emt-systems.pl/szkolenie_hydraulika.html sfinansowanym przez szefa. Co fajne mogliśmy sami sobie wybrać tematykę. Każde szkolenie ma swoje dobre strony i na pewno podnosi umiejętności pracownika.
Awatar użytkownika
kasiamk
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2018, 16:39
Lokalizacja: Toruń

18 cze 2018, 16:41

Najlepiej szkolenie dotyczące branży w której pracują, teraz co jakiś czas wchodzi coś nowego - a to technologia, sprzęt czy przepisy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa