Zepsuty samochód

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aczko88
Posty: 81
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:44

26 sty 2018, 18:43

No z samochodami to róznie bywa. Ja się cieszę bo jestem po zakupie nowego suva od peugeota i mam pewny wóz na lata którym się dobrze jeździ
Awatar użytkownika
noname6
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2018, 12:35

17 cze 2018, 11:50

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
Awatar użytkownika
verygoody
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2018, 17:55

29 cze 2018, 14:21

Mam zupełnie analogiczne zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

29 cze 2018, 16:56

sowa pisze:A co dokładnie masz zepsute w tym samochodzie? Najgorsze moim zdaniem są wypadki samochodowe... Wtedy to niezbędne jest blacharstwo lakiernictwo łódź. Bez tego z reguły ani rusz. Na szczęście można u nich skorzystać z napraw na OC i AC.
Nie ma sensu biegać od razu do lakiernika. Drobne usterki na karoserii jest opcja naprawić bez lakierowania, tak to wygląda pokrótce http://www.wgniecenia.pl/artykuly/13/na ... y-wgniecen i nazywa się metodą bezinwazyjną.
Awatar użytkownika
Kubaj
Posty: 15
Rejestracja: 13 gru 2016, 12:04

28 lip 2018, 20:35

Jak sie ma sprawdzone części to potem sie patrzy gdzie na necie taniej i tyle. Zamawiam delphi w jakości oe bo są bardziej wytrzymałe i czasem na allegro sie kupi a czasem iparts czy jeszcze gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Jacko
Posty: 21
Rejestracja: 23 lip 2018, 23:00

18 wrz 2018, 09:12

To też zależy od samochodu, ponieważ nie każdy serwis potrafi się nim odpowiednio zająć. Dlatego ja ze swoich doświadczeń jednak wolę stawiać na autoryzowany serwis HondaPlaza w Warszawie. Mają świetną obsługę na wysokim poziomie, do tego odpowiednio przygotowany serwis i mechaników z dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami co przekłada się później na niezawodność mojego Civica :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa