Trening domu - warto?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Melaska
Posty: 12
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:26

11 lip 2018, 15:39

Oczywiście że tak. Jakbym miała codziennie jeździc na siłownie to zabrakło by mi czasu :D Już i tak nie mam za bardzo wolnego na przygotowywanie dietetycznych posiłków. Zastanawiam się nad opcją cateringu dietetycznego od https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl Można tam wybrać sobie jedną z wielu diet albo zdecydować się na spersonalizowaną dietę
Awatar użytkownika
RysRys
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2018, 18:38

28 sie 2018, 18:21

Z całą pewnością w Sieci znajdą się informacje w tym temacie. Nie powinno być z tym większych trudności.
Awatar użytkownika
Ngiphethacl
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2018, 16:44

10 wrz 2018, 16:00

Dzięki za ciekawe i sprawdzone informacje. Sądzę, że będą one niezwykle przydatne.
Awatar użytkownika
ponderarsq0
Posty: 4
Rejestracja: 07 wrz 2018, 19:01

11 wrz 2018, 12:48

Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać i nic ująć...
Awatar użytkownika
Roarrra
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2018, 11:20

04 paź 2018, 16:17

Jasne, że warto. Ja mam bardzo nieregularne godziny pracy więc dla mnie taki trening to super sprawa. Sama teraz planuje zainwestować w sklepie Sport-Shop.pl w specjalny sprzęt do domowych ćwiczeń. Myślę, że maty do fitnessu, atlas, hantle i ławeczka powinny wystarczyć. Odpowiednie ubrania, buciki, wszystko już mam. Do tej pory chodziłam na siłownie ale czas na jakies zmiany, myślę, że nawet nie trzeba za dużego pokoju na takie sprzety
Awatar użytkownika
Madameadame2
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:57

09 paź 2018, 08:57

Jak dla mnie to super sprawa. Cwiczycie kiedy chcecie, nie musicie nikogo prosić sie o zejście z maszyn:D Jedyny minus to to że na raz musicie zainwestować w niezbędne sprzęty, no ale zawsze sa jakieś minusy. Jak poświecacie sie treningowi to na pewno nie raz doświadczacie przeciążeń, moze i kontuzji. Zajrzyjcie na https://yellowsport.pl i pooglądajcie środki do fizjoterapii i ukojenia bólu przy takich sytuacjach
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

09 paź 2018, 12:00

A dlaczego nie? Ważne żeby regularnie trenować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa