Własny biznes - porady

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

01 kwie 2018, 17:30

Myślę, że każdy biznes rządzi się swoimi prawami. Mój znajomy np prowadzi firmę produkcyjną i często wysya klientom towar na paletach. Kiedyś miał problem z wysyłką takich niestandardowych paczek ale w końcu trafił na ofertę firmy DB Schenker ebox24.pl/ile-kosztuje-wysylka-palety-kurierem-schenker. Warto skorzystać z ich oferty za pośrednictwem brokera EBox24, mają bardzo korzystne ceny.
Awatar użytkownika
Władek69
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2018, 10:21

12 kwie 2018, 08:22

Wiele było informacji o tym iż obecnie ważne jest aby dobrze zadbać o swój wizerunek w internecie. Również się pod to podpinam bo marketing i promocja obecnie opiera się głównie o internet. Strona internetowa jak i profile w mediach społecznościowych to minimum jakie każda marka powinna mieć. Dla tych którzy dopiero zaczynają i myślą o stworzeniu strony polecam poczytać o tym na co zwrócić uwagę podczas wybierania firmy, która nam to będzie ogarniać tworzenie-stron-www.eu/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-f ... ernetowej/ Każdy kto stoi przed taką decyzją powinien się zapoznać.
Awatar użytkownika
karmelo
Posty: 38
Rejestracja: 11 wrz 2017, 11:50

20 kwie 2018, 22:32

Każdy element ma wpływ na działanie formy. Dlatego nie można zapominać o wdrażaniu nowoczesnych systemów takich jak te erpnav.pl są to narzedzia które wpływają pozytywnie na organizację pracy w firmie, komunikację między działami i modernizację działań firmy.
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

23 kwie 2018, 08:48

hej,
najważniejsze są dobre narzędzia ludzie - specjaliści oraz programy dzięki nim praca firmy może zwiększać zyski i się rozwijać. Polecić mogę świetne oprogramowanie xtrf.eu/ dzięki niemu podwoiłem swoje zyski. Program działa sprawnie i nie zawiesza się, a praca jest szybsza i efektywniejsza.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

24 kwie 2018, 19:05

Chociaż wizytówka, ale musi ślad być w internecie.
Awatar użytkownika
Fransiiscas2
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:53

25 kwie 2018, 13:15

Przy prowadzeniu własnego biznesu, co tak mogę doradzić, stawiajcie na ciekawe i pomocne rozwiązania IT. Te znacznie usprawnią waszą pracę. O takich możecie poczytać na nav24.pl/5-trikow-w-outlook/ W różnych biznesach też różne formy się sprawdzają więc warto pogadac z kimś kto się na tym zna
Awatar użytkownika
Betty89
Posty: 32
Rejestracja: 30 mar 2018, 21:56

28 kwie 2018, 18:57

A czy ktoś z was stosował systemy płatnicze jakie oferuje spółka CashBill ? Tutaj macie jedną z ich propozycji cashbill.pl/platnosci/karty-platnicze . Ostatnio zainteresowałam się tymi kwestiami, bo chce otworzyć swój sklep internetowy. A słyszałam, że są oni naprawdę rzetelni i świadczą naprawdę dobre usługi.
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

17 maja 2018, 13:28

Jak wygląda sprawa pozyskania dofinansowania na swój biznes? Jaką kwotę można otrzymać? Zastanawia się nad branżą przetwórstwa owoców i warzyw. Coraz więcej się mówi o tym temacie, ludzie jedzą coraz więcej sałatek, piją rożne koktajle, wydaje mi się ciekawym pomysłem na stworzenie czegoś nowego. Dodatkowo przeczytałam ciekawy artykuł w tym temacie cowidze.pl/kociol-warzelny-mieszalka-myjka-pojemnikow-jakie-maszyny-i-urzadzenia-niezbedne-sa-w-przetworstwie-owocow-i-warzyw szczegółowo opisane są tam wszelkie maszyny i liczę, że przekonam tym urzędników :)
Awatar użytkownika
alok565
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2017, 07:59

31 maja 2018, 12:31

Chcialbym Wam polecic strone webstart.com.pl/sklepy-internetowe.html, jest to firma zajmujaca sie tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron internetowych . Maja znakomite ceny, a ich projekty mozecie sprawdzic na stronie i sami ocenic. Jesli posiadasz wlasna firme, to warto rowniez posiadac wlasna strone i ja zareklamowac, to podstawa.
Awatar użytkownika
leopix
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2018, 20:28

31 maja 2018, 20:53

Zadbaj o marketing - to podstawa sukcesu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa