Strona 1 z 7

Wasze hobby

Post: 03 paź 2017, 18:34
autor: joki99
hej dziewczyny! jakie hobby maja Wasze dzieciaki? Podzielacie z nimi jakieś pasje? Może któreś z Was kolekcjonuje komiksy i podzieli się swoimi zdobyczami?:) Gdzie zamawiacie gadżety
? Mój syn bardzo wciągnął się w to i jest zachwycony. Znaleźliśmy taki sklep whttp://www.atomcomics.pl , tam mają praktycznie wszystko co wiąże się z komiksami , figurki , gadżety i komiksy te stare i te świeższe . także super sprawa, myślę że warto dzieci zarażać takimi pasjami , lepsze to niż siedzenie przed grami komputerowymi.

Re: Wasze hobby

Post: 11 paź 2017, 12:56
autor: mami
Ja od jakiegos czasu zajęłam sie bieganiem, bardzo mnie to odpręza i swoje problemy zostawiał gdzies własnie na trasie. Z racji ze okres jesienny juz wkroczył myślę nad kupnem maski antyzmogowej www.dragonmask.pl Ma ktoś? Jak się sprawdza?

Re: Wasze hobby

Post: 11 paź 2017, 15:11
autor: Cherry
Sport to fajne hobby, ja jestem bardziej statyczna.

Re: Wasze hobby

Post: 21 sty 2018, 21:33
autor: pracownica_roku
Ja dopiero niedawno zainteresowałam się robótkami ręcznymi przez moją siostrę. :) Podoba mi się na przykład włóczka z alpaki i zamierzam nauczyć się odpowiednich ściegów, by moc coś z niej zrobić. Moja siostra jest na tyle zaawansowana, że sprzedaje swoje wyroby. :) Ręcznie robiony sweter lub akcesoria takie jak szalik są piękne i praktyczne.

Re: Wasze hobby

Post: 22 sty 2018, 0:11
autor: kornelka3
Interesujecie się sztuką? Takie dzieła, obrazy i ich oglądanie bardzo relaksuje i pozwala odpocząć. Jest to świetne, spokojne hobby i idealna rozrywka dla osób, które nie lubią aktywnie spędzać czasu. Takie http://www.va-gallery.pl/ galerie sztuki mają wiele ciekawych wystaw. Warto się tam udać.

Re: Wasze hobby

Post: 25 sty 2018, 17:00
autor: Aleksandra _Borys
a co powiecie na taniec? Zima to solidny zastrzyk energii. Ja teraz chodzę na tance latynoamerykanskie. Wydaje mi się, że córeczka tez będzie bardzo taneczna

Re: Wasze hobby

Post: 29 sty 2018, 22:19
autor: aczko88
Uwielbiam sport, ale też lubię pooglądać filmy :) a teraz mam tv w internecie https://www.inea.pl/superdodatki/dla-ciebie/online-tv to mam okazję żeby częściej coś sobie włączyć i pooglądać

Re: Wasze hobby

Post: 30 sty 2018, 10:22
autor: Cherry
Mogłabym o swoim hobby opowiadać godzinami: malarstwo, czytanie, spacery, wystawy, zajęcia.

Re: Wasze hobby

Post: 02 lut 2018, 11:42
autor: robbaran
Do tej pory moim hobby był wyłącznie sport. Lubiłem po pracy pójść pobiegać, żeby rozładować wszystkie negatywne emocje. Obecnie sport dalej jest mi bliski, ale większość czasu spędzam teraz przy wszelkiego typu projektach. Zawsze lubiłem projektować, ale nie sądziłem, żeby wiązać z tym przyszłość. Aktualnie najwięcej czasu poświęcam na zbiorniki procesowe i coraz częściej się zastanawiam nad otworzeniem biznesu w tym kierunku.

Re: Wasze hobby

Post: 04 lut 2018, 11:30
autor: terefix
Obecnie szukam informacji na temat rynku pracy, ponieważ szykuję sie do zmiany zawodu. Czytam wiele informacji np. ze strony http://www.24gliwice.pl/wiadomosci/adep ... projekcie/. Dzięki temu wiem jakie decyzje podejmować w kontekście rozwoju zawodowego.