Forum na sprzedaż

Wasze hobby

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Wasze hobby

Postautor: Roban » 08 lip 2018, 21:32

Ja bardzo długo nie miałem żadnego hobby, ale kiedyś zacząłem sobie czytać na http://esnowboard.pl/ o tym, gdzie warto się wybrać na snowboard. Pomyślałem- raz kozie śmierć! No i postanowiłem spróbować tego sportu :) Tak właśnie zaczęła się moja wielka, wspaniała przygoda ze snowboardem. Dzięki niemu moje życie jest o wiele pełniejsze. W końcu pasja czyni nas szczęśliwymi :) Cieszę się, że trafiłem na tą stronę!
Roban

Postautor: andruszko48 » 09 lip 2018, 10:30

Nie mam jakiś konkretnych zainteresowań. Lubię muzykę, taniec, śpiew i granie na gitarze. To lubię i może pójdę tą drogą w przyszłość, kto wie?
andruszko48

Postautor: edna » 11 lip 2018, 18:02

A mieliście kiedyś przyjemność pracy z LogicKeyboard? Ja zajmuje się grafiką komputerową i bez niego nie miałbym szans na ogarnięcie Lightrooma, naprawdę w ogóle do mnie nie trafiał. Wydaje mi się, że grafika będzie się sprzedawać zawsze, dlaczego więc nie zająć się tym profesjonalnie? Pieniądze z tego są fajne, a na dodatek zajęcie jest niezwykle przyszłościowe. Osobiście kocham pracować w tej branży i fajnie byłoby, gdyby mógł robić to przez resztę życia.
edna

Poprzednia

Wróć do Forum ogólne