prezent dla dziecka na chrzest

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
gerlor
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2017, 19:08

03 lis 2017, 20:04

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć.
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

06 lis 2017, 10:40

Ja też dałam dziecku taką pamiątkę.
Awatar użytkownika
wotciarz
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2017, 18:28

11 lis 2017, 14:18

hmm a może chciałabyś kupić spersonalizowanego misia? Zerknij na stronę Galerii Bukowski - tam znajdziesz misie na specjalne okazje. W galerii można zamówić misie na chrzest. Wszystkie pluszaki robione sa ręcznie z atestowanych materiałów, które sa bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Misie mogą byc w różnych ubrankach, mogą mieć dowolne ozdoby. Możesz także u nich zakupić bardzo oryginalne grzechotki. Myślę, że to świetny pomysł na oryginalny i niezapomniany prezent.
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

26 kwie 2018, 12:51

Z tymi zabawkami to zawsze jest problem, zawsze mam taki sam dylemat. W tym roku zastanawiałam się nad taką zabawką Obrazek na chrzciny mojego Chrześniaka. Znalazłam takiego stworka i zastanawiam się czy to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
Klara123
Posty: 9
Rejestracja: 28 wrz 2017, 10:47

17 maja 2018, 18:33

Przeważnie wszyscy goście dają gotówkę,jednak moim zdaniem warto do koperty z pieniędzmi dorzucić mały drobiazg przeznaczony dla dziecka i młodej mamy.Mogą to być kosmetyki,które chętnie stosują zarówno kobiety w ciąży jak i po niej
Wspaniale pielęgnują,nawilżają i delikatnie chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami dnia codziennego.
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

21 maja 2018, 21:41

Z doświadczenia Wam powiem, że dobrze jest dać dziecko też coś, co będzie dla niego pamiątką na długie lata :) Moja chrześnica dostała ode mnie spersonalizowany album na zdjęcia, który udało mi się zamówić na. Wygląda on naprawdę prześlicznie, a w dodatku jest jedyny w swoim rodzaju :) Kiedy za kilka lat na niego spojrzy to na pewno przypomni sobie o mnie i o tym ważnym dla niej dniu.
Awatar użytkownika
nina66
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:44

22 maja 2018, 14:45

Ja proponuje stworzyć całkiem fajną imprezę z okazji tak wielkiego święta. Warto kupić wszelkie dekorację na allegro i super się zabawić. Tego typu dekorację mogą wam się w późniejszym momencie przydać na przyjęcie urodzinowe, ja uwielbiam takie robić. To idealny czas na spotkanie się z rodziną, której dawno nie widzieliśmy.
Awatar użytkownika
Strelka
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwie 2018, 09:57

17 wrz 2018, 16:50

A no to tak, sama impreza i dekoracje to bardzo ważna rzecz jeżeli chodzi o urodziny dziecka. Jednak wiadomo że pierwsze skrzypce grają prezenty i to dziecko na nich się właśnie skupia :D Ja już mam coś wybrane do mojej małej. Planuje kupić jej dwie nowe lalki barbie, a do tego, do zestawu kupić w domek dla lalek. To na pewno będzie trafiony prezent, pamiętam jak się takim bawiła jak bylismy u mojej koleżanki i jej córki
Awatar użytkownika
Krzys
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2018, 17:16

17 wrz 2018, 17:17

Jak nie masz pomysłu to pieniądze dla rodziców na pewno się przydadzą. Zastanów sięnad tym.
Awatar użytkownika
Madameadame2
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:57

08 paź 2018, 20:16

Na pewno dobrze jest kupić dziecko jakąś zabawkę. Najlepiej sprawdzają się zabawki edukacyjne, interaktywne. Przez zabawe wasze dzieci jednocześnie się uczą. Na stronie znajdziecie tez innego rodzaju prezenty na chrzciny. Są tam bardziej symboliczne rzeczy wykonane ze srebra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa