Forum na sprzedaż

pożyczka dla biznesu

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

pożyczka dla biznesu

Postautor: larrenns » 17 wrz 2017, 19:21

Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na upłynnienie mojej firmy, szukałam bankowa pożyczka dla firm. Aasa Polska bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, to firma która oferuje wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) POŻYCZKA , odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach, dyskrecji, bo możemy wysłać czek Giro tak, że komornik nie wie... ! To największe zalety Aasa a jeszcze bym trochę ich wyciągnęła !
larrenns

Re: pożyczka dla biznesu

Postautor: Assasin » 21 wrz 2017, 17:07

przy takich pożyczkach trzeba być ostrożnym bo można sobie narobić niezłego bigosu, jeśli źle się wybierze.
Assasin

Postautor: april23 » 22 wrz 2017, 9:12

Nic nie słyszałam o takim tworze jak AASA.
april23

Postautor: luck » 09 paź 2017, 7:31

Assasin pisze:przy takich pożyczkach trzeba być ostrożnym bo można sobie narobić niezłego bigosu, jeśli źle się wybierze.

Jesli źle się wybierze i jeśli się nie spłaca. Mam wrażenie,że wiele osób nie zastanawia się nad tym czy będą w stanie taką pożyczke spłącic. Liczy się dla nich tu i teraz oraz fakt,ze można kaskę dostać w szybki sposób. Nie zastanawiaja sie nad tym czy będą mieli fundusze na spłatę.
A i jeśli już zdecydujecie się na pozyczkę prywatną to polecam kilka większych firm:
lendon
wonga
netcredit
vivus
http://www.pozyczki-pozabankowe.pl/
Ostatnio zmieniony 27 paź 2017, 14:12 przez luck, łącznie zmieniany 1 raz
luck

Postautor: sowa » 19 paź 2017, 13:09

Czasami niestety bank nie chce udzielić nam kredytu i wtedy z pomocą mogą nam już tylko przyjść pożyczki po za bankowe. Dobrze jednak sprawdzić wcześniej np tutaj https://procredit.pl , gdzie aktualnie opłaca się wziąć pożyczkę
sowa

Postautor: Mariko » 09 lis 2017, 17:15

Biznes też czasami wymaga wspomagania. Dlatego warto skorzystać z pomocy takich firm. Rozglądałem się niedawno za pożyczkami i wiem , ze takie rankingi jak ProCredit.pl , bardzo pomagają podjąć decyzje. Szybciej znajdzie się tam dobrą pożyczkę
Mariko

Postautor: kasiunia » 13 lis 2017, 19:51

Nie jest tak prosto załatwić pożyczkę dla biznesu.Bardzo też ryzykowne jest ich branie w firmach pozabankowych - artykuł powyżej. Dla biznesu (zresztą nie tylko) powinno się załatwiać kredyty i pożyczki w bankach albo w firmach -pośrednictwa kredytowego .Jednym z takich pośredników jest - Dobrekredytowanie.pl .Tam załatwienie kredytu inwestycyjnego dla firm nie jest większym problemem. Wiadomo warunki trzeba spełnić wszędzie ale tam mówią o wszystkim na początku. pzdr
kasiunia

Postautor: pracownica_roku » 16 lis 2017, 12:11

Ja z kolei proponuję dobre zapoznanie się z tematem pożyczek i kredytów, zanim podejmiemy decyzję. :) Dużo informacji można znaleźć na stronie https://pl.getbucks.com/blog/poradnik/ i dzięki temu uchronić się przed ewentualnymi błędami. Umowy z bankiem warto czytać powoli i z należytą uwagą, dzięki temu nie będzie problemu z ewentualnymi zasadami pisanymi tak zwanym drobnym druczkiem i będzie można rozwiać szybko wszystkie wątpliwości. Czasami wiedza z sieci i nie tylko może nam się przydać w rozmowie na przykład z doradcą kredytowym. Będziemy rozumieli niektóre dodatkowe sformułowania i dzięki temu będziemy lepiej znać swoją sytuację. :)
pracownica_roku

Postautor: karmelo » 20 lis 2017, 15:42

Zamiast brać pożyczkę w banku zastanów się nie nie ma innego źródła skąd mógłbyś pozyskać jakieś fundusze dla firmy, popytaj takich doradców biznesowych http://blueoak.pl/uslugi/wyceny_przedsiebiorstw oni są fachowcami w danej dziedzinie,serio pomogą.
karmelo

Postautor: marek222 » 20 lis 2017, 22:12

A może warto o to popytać znajomych? Moim zdaniem to się dość opłaca :)
marek222

Następna

Wróć do Forum ogólne