Prezent dla kolegi z pracy

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Enzo83
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2018, 19:08

30 sie 2018, 12:56

Jeżeli jeździ na motocyklu, to z całą pewnością bardzo dobrym pomysłem mogą być takie kurtki motocyklowe :)
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

05 wrz 2018, 14:55

Dobrym prezentem może być też zegarek :) Teraz bardzo trendy są te wykonane z drewna. Sama jakiś czas temu dałam koledze na prezent zegarek z realforest.pl/ . Bardzo mu się spodobał i nosi go codziennie. To naprawdę fajny dodatek, bo pasuje do każdej stylizacji i jest naprawdę ciekawy i niebanalny!
Awatar użytkownika
dana78
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2017, 23:17

14 wrz 2018, 15:45

Kolega pewnie chodzi na co dzień w garniturze, a więc może warto poszukać ciekawych skarpetek jako drobiazg na prezent. Fajne modele znajdziesz na; fabrykaskarpet.pl/s/13/kolorowe-skarpetki-do-garnituru . Ja tam ostatnio świetne kolorowe skarpety typowo do garnituru widziałam. Takich sam sobie nie kupi, a w prezencie przyjmie i będzie ubierał.
Awatar użytkownika
Jacko
Posty: 21
Rejestracja: 23 lip 2018, 23:00

20 wrz 2018, 08:49

Myślę, że taka torba męska będzie jak najbardziej fajną opcją. Sam używam na co dzień dość podobnej od sklep.solier.pl/ i jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości wykonania, wygody oraz pojemności. Mają duży wybór i naprawdę fajne ceny jeżeli mówimy tutaj o torbach skórzanych, także warto abyś również zajrzał do nich :)
Awatar użytkownika
bayka
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2018, 20:32

21 wrz 2018, 19:16

Faceci są gadżeciarzami, nikt mi nie wmówi ze jest inaczej! Dlatego ja swojemu znajomemu który jest zapalonym biegaczem kupiłam niedawno na: otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/do-biegania zegarek do biegania. Fajny bajer, bo ma sporo funkcji któe przydają się nei tylko podczas wysiłku- jak na przykład kontrola jakości snu
Awatar użytkownika
alok565
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2017, 07:59

24 wrz 2018, 21:24

Chciałbym Wam polecic strone e-mcklein.pl/pol_m_Dla-Niego_Akcesoria-Galanteryjne_Piornik-skorzany-354.html , gdzie znajdziecie różnorodną oferte toreb, teczek, plecaków oraz akcesorii galanteryjnych dla mężczyzn. Ich oferta jest bardzo rozbudowana, a ceny idealnie dopasowane do jakosci.
Awatar użytkownika
gacek123
Posty: 8
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:36

25 wrz 2018, 23:14

Według mnie kawa, a najlepiej zestaw prezentowy z różnymi kawami taki jak tutaj mkfresh.pl/kawy/zestawy.htmlto świetny pomysł na prezent dla kolegi z pracy.
Awatar użytkownika
Antoska55
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2018, 18:42

26 wrz 2018, 17:24

Na taki prezent najczęściej się zrzuca więcej osób, wiec możecie sobie pozwolić na coś co nie będzie kosztowało 20 złotych :) Dosyć fajnym pomysłem na który ostatnio wpadłam jest karykatura. Można ją zamówić na bardzo wiele okazji. Na stronie malarstwo-rysunek.pl wykonują właśnie tego typu prace
Awatar użytkownika
jackwelss39
Posty: 37
Rejestracja: 14 mar 2017, 17:55

28 wrz 2018, 13:56

Też mysle ze kawa nie bedzie zlym pomyslem :) Oczywiście też trzeba odpowiednią wybrac. mi przy takich wyborach pomaga blog cafesilesia.pl/co-to-jest-ziarno-perlowe Warto tam zajrzeć.
maja123

28 wrz 2018, 17:35

U nas składaliśmy się na konsolę dla kolegi z pracy, zamówiliśmy na bestcena.pl/ bo mieli najtaniej i już na drugi dzień była dostawa. No i cieszył się bardzo bo od dawana chciał sobie kupić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa