Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

Liszaj twardzinowy - jak leczyć?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Liszaj twardzinowy - jak leczyć?

Postautor: klakierek » 07 sie 2017, 15:30

Hejka wszystkim forumowiczom (szczególnie płci żeńskiej).
Czy znacie może jakieś sprawdzone porady jak sobie poradzić z liszajem twardzinowym? Obawiam się, że właśnie dopadł mnie ten problem. Oczywiście już zapisałam się na wizytę u lekarza, więc mam nadzieję, że niebawem się wszystko w tym temacie wyjaśni… Ale może macie jakieś własne porady w tym zakresie? Ja póki znalazłam taki tekst http://wylecz.to/pl/choroby/ginekologia ... inowy.html i są tam co prawda fajne porady, ale może któraś z Was miała z tym styczność?
klakierek

Re: Liszaj twardzinowy - jak leczyć?

Postautor: Marianna89 » 13 sie 2017, 16:51

Świetnie ;) Wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Marianna89

Postautor: Mieszkalny374 » 14 sie 2017, 10:14

W sumie to najlepiej albo poradzić się u specjalisty albo po prostu poprzeglądać różne strony tematyczne na ten temat. Bo tak naprawdę pytanie na forum jakiejś szczególnie specjalistycznej wiedzy nam raczej nie przyniesie :P.

Postautor: april23 » 14 sie 2017, 13:02

Najlepiej od razu iść z tym do dermatologa.
april23

Postautor: harmonia » 12 paź 2018, 6:14

Jak każdą chorobę i inną przypadłość pewnie można leczyć, tylko trzeba byłoby iść do lekarza
harmonia

Wróć do Forum ogólne