Jaka szkoła policealna po której jest praca

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

08 maja 2017, 16:06

Jak w temacie. Planuję pójść do szkoły policealnej ale jak wiadomo różnie pracodawcy na to patrzą. Dlatego poszukuję takiej, która ma najlepsze opinie. Teraz pracuję także doświadczenie do wpisania w CV będę mieć fajne ale jakiś technik też by się przydał :)
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

08 maja 2017, 16:34

Nareszcie ktoś widzi jakąś inną drogę niż te przereklamowane studia..
Dobre opinie słyszałem o kreatoredukacji we Wrocławiu. Cosinusów itp. bym się raczej wystrzegał bo tam tylko pieniądz się liczy. Poczytaj więcej na ich stronie, tam jest mnóstwo informacji :)
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

12 maja 2017, 08:25

Szkoła policealna to tez jakieś rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Assasin
Posty: 191
Rejestracja: 04 sty 2014, 18:44

12 maja 2017, 13:24

ja bym się nie zdecydowała na szkołę policealną, większe wrażenie robią jednak studia.
Awatar użytkownika
piotrwachowicz
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2017, 07:57

14 maja 2017, 08:09

Jak ktoś nie chce czy z innych przyczyn nie wybiera się na studia to może warto pomyśleć nad jakąś klasą zawodową?

----------------------
http://slavis.net/tlumaczenie-stron-internetowych
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

16 maja 2017, 12:22

Jest to fajna alternatywa. Studia robiły większe wrażenie kilka lat temu kiedy naprawdę było ciężko się na nie dostać. Teraz uczelnie zabiegają o byle jakich studentów byleby tylko hajs się zgadzał. Taka Kreatoredukacja trzyma lepszy poziom od niejednej uczelni- wiem bo sama tam chodziłam. Sporo wymagają, praktyczne zajęcia itp.
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

16 maja 2017, 12:30

Teraz wykształcenie liczy się o tyle o ile, bardziej stawia się na doświadczenie.
Awatar użytkownika
wotciarz
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2017, 18:28

22 wrz 2017, 17:31

Moim zdaniem w ogóle nie warto iśc do liceum. Potem tylko studia bo co masz po ogólniaku? Nic. Lepiej wybrać np technikum informatyczne , po którym masz od razu zawód, maturę także zdajesz a droga na studia stoi otworem.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

17 wrz 2018, 12:45

Większość szkół policealnych ma takie same oferty (wiem, bo kiedyś szukałam dla siebie i wszędzie było dosłownie tak samo), a czy jest po tym praca? Jest... choć raczej wysoko się na stanowisku nie zajdzie w ten sposób.
Awatar użytkownika
PaulaaW
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2018, 17:29

17 wrz 2018, 17:29

Ja postawiłam na szkołę Cosinus i nie żałuję ponieważ jest to według mnie najlepsza opcja w zakresie tego typu palcówek edukacyjnych. Mają wieloletnie doświadczenie dobrze przygotowana ofertę edukacyjną oraz nauczycieli którzy wiedzą jak dzielić się wiedzą oraz umiejętnościami. W moim przypadku wybór padł na " kierunek Florysta" i własnie jestem na etapie otworzenia własnej kwiaciarni. Kocham kwiaty, a do tego mam już odpowiednie kwalifikacje w zawodzie więc mam nadzieję, że to wszystko fajnie się rozwinie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa