Forum na sprzedaż

Mieszkania w dużych miestach

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Mieszkania w dużych miestach

Postautor: biedroska » 29 maja 2018, 16:15

My kupiliśmy niedawno mieszkanie w warszawie i dobrze nam się mieszka w tak dużym mieście. Przeprowadzilismy się razem z firmą Wiki, którzy nam wszystko przetransportowali i wnieśli do mieszkania.
biedroska

Postautor: Tadeusz » 07 cze 2018, 14:24

No, mieszkanie w Warszawie to bardzo wygodna sprawa, natomiast tak trzeba wybrać lokalizację aby była dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta - inaczej stracimy pół życia w korkach i na dojazdach. My sobie chwalimy bardzo Bemowo Park :)
Tadeusz

Postautor: nina66 » 24 cze 2018, 8:59

Mieszkania w dużych miastach często są małe, dlatego tego typu artykuły http://domosia.pl/aranzacja-malych-prze ... dziennego/ zdecydowanie powinny Ci się przydać. Ja już teraz wiem, że trzeba aranżować wnętrze zgodnie z jasnymi kolorami i meblami.
nina66

Postautor: ewelina546 » 12 lip 2018, 9:24

Takie miasto warto wcześniej przetestować. Bo nie każdy odnajdzie się w Warszawie. Dlatego na początek wydaje mi się, że lepszy będzie wynajem lokalu Warszawa . Taki wynajem lokalu w Warszawie to nie problem. Można spokojnie coś znaleźć, pomieszkać i sprawdzić czy stolica jest dobrym dla nas miejscem do życia.
ewelina546

Poprzednia

Wróć do Forum ogólne