Forum na sprzedaż

W co inwestować na początku?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: W co inwestować na początku?

Postautor: maja123 » 11 kwie 2018, 7:32

Nie mając wiedzy na temat poszczególnych instrumentów finansowych, warto skorzystać z doradztwa firmy, która mogłaby powiedzieć na, zainwestowanie w co może dać nam zysk, a co przynieść stratę. Jedną z nich jest http://www.viennalife.pl/ która dla swoich klientów stworzyła nawet specjalną platformę umożliwiającą zarządzanie zgromadzonymi oszczędnościami.
maja123

Postautor: calong » 12 kwie 2018, 14:15

Grand Canaria Gdzie kupić koszulki piłkarskie Las Palmas może się zdemolować z powrotem na ziemię w środku tygodnia, ale Daryl Hammond uważa, że ​​ich bajka wciąż ma mnóstwo kilometrów.

Przegrana 4-1 z Realem Sociedadem nie była takim wynikiem, z jakim Las Palmas by się cieszył, ale fakt, że strącił ich z trzeciego miejsca w tabeli, opowiada własną historię.
calong

Postautor: adakrajewska » 16 kwie 2018, 12:38

A co myślicie o zainwestowaniu w dom w Hiszpanii? Znalazłam tutaj ciekawą ofertę: https://whiszpanii.pl/ Czytałam, że ceny nieruchomości są tam teraz naprawdę przystępne, a kupując apartament np. na wynajem turystyczny, można zapewnić sobie dodatkowy dochód pod nieobecność :)
adakrajewska

Postautor: biedroska » 18 kwie 2018, 9:55

Fajną opcją na zainwestowanie pieniędzy jest z pewnością nieruchomość pod wynajem. Sama teraz zdecydowałam się na zakup mieszkania w miejscowości Rowy, padło na apartament Lubicz. Rowy to typowo turystyczna miejscowość, więc będzie można tu świetnie zarobić na wynajmie.
biedroska

Postautor: Romekkk1 » 18 kwie 2018, 18:08

Na samym początku polecam Ci inwestować w wiedzę. Świadomość możliwości, jakie posiadasz da Ci możliwość przede wszystkim motywację do zarabiania większych pieniędzy. Polecam książki biznesowe, kursy itp.
Romekkk1

Postautor: Antek43 » 19 kwie 2018, 9:32

Witam, mi też zostaje kilka stówek w miesiącu i nie wiem co z tym zrobić.A Wy w co inwestujecie ?
Antek43

Postautor: smagny » wczoraj, 18:51

W samokształcenie zainwestuj.
smagny

Poprzednia

Wróć do Forum ogólne