Forum na sprzedaż

Praca to też szkolenia

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Praca to też szkolenia

Postautor: Cherry » 27 sie 2017, 16:02

Ja jestem za tym by rozwijać się cały czas.
Cherry

Postautor: Turnn » 28 sie 2017, 22:32

Oczywiście, że tak! Przecież dzięki takim szkoleniom ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Poczytajcie sobie tutaj http://warszawawpigulce.pl/wzrost-placy ... czlowieka/ jak łatwo możecie znaleźc dobrze płatną prace dzięki wysokim kwalifikacjom!
Turnn

Postautor: malaga » 01 wrz 2017, 15:01

Nierozsądne jest sądzić, że bez rozwijania pracowników rozwinie się firma. Szkolić powinna się również kadra kierownicza, na przykład na takich szkoleniach http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista ... udownictwo Mają rewelacyjnych trenerów i bardzo rozbudowane programy szkoleniowe idealnie dopasowane do danego zagadnienia.
malaga

Postautor: AśkaMach » 01 wrz 2017, 18:37

Oczywiście, że praca to też szkolenia. Warto się rozwijać, niezależnie w jakim zawodzie się pracuje. Zawsze to rozwój osobisty i możliwość rozwoju naszej kariery. Ja pracuję w dziale HR i u nas szkolenia to praktycznie chleb powszedni. Staramy się jednak dobierać je tak, aby wnosiły wartościową wiedzę i rozwiały nasze umiejętności. W październiku wybieramy się na konferencję HR na szpilkach do Rzeszowa. Takie same konferencje odbędą się jeszcze w Bydgoszczy (juz w tym miesiącu) oraz w listopadzie w Warszawie. To z tych najbliższych. W 2018 w obszarze HR wchodzi sporo zmian dlatego trzeba już zacząć się przygotowywać.
AśkaMach

Postautor: kosmiczna » 10 sty 2018, 23:16

Jak już jesteśmy w temacie szkoleń to ja polecam szkolenia Etnocafe latte art czy też alternatywnych for parzenia. Według mnie szkolenia bardzo fajne i przydatne w branży gastronomicznej. Zajrzyjcie koniecznie do niej :)
kosmiczna

Postautor: Katy » 13 sty 2018, 12:59

A jak jest szkolenie/kurs zupełnie niezwiązane z dotychczasową pracą tj. zrobione po to, by znaleźć nową?
Katy

Postautor: Katy » 13 sty 2018, 13:09

A jak jest szkolenie/kurs zupełnie niezwiązane z dotychczasową pracą tj. zrobione po to, by znaleźć nową?
Katy

Postautor: Mariko » 15 sty 2018, 14:41

Teraz bardzo duzo ludzi wyjeżdza do pracy do Niemiec, czy Holandi. Wcale im się nie dziwie bo oferty pracy są bardzo korzystne. Wiele osób blokuje jednak to jak tam dotrzeć, a przcież jest wiele ofert firm taki jak ta http://przewozydoholandii.net.pl/nasza-flota.php , które zajmują się takimi tanimi przewozami.
Mariko

Postautor: Cherry » 16 sty 2018, 10:36

No jasne, że też;-) Im człowiek bardziej przeszkolony, tym ma większe szanse na rynku pracy.
Cherry

Postautor: Kasiaaa » 17 sty 2018, 13:08

Szkolenia nie dotyczą tylko osób poszukujących pracy, ale i osób pracujących. Wiele firm (moja też) ma tak zwany fundusz motywacyjny pracownika i u nas raz na pół roku w ramach tych funduszów są organizowane szkolenia, lub my wyjeżdżamy na szkolenia i warsztaty. To bardzo fajna forma rozwoju pracownika. Ostatnio byłam na szkoleniu http://emt-systems.pl/oprogramowanie-siemens-fibersim.html, to szkolenie Simens fibersim głównie dla inżynierów. Ale nawet kurs języka obcego jest formą własnego rozwoju.
Kasiaaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum ogólne