Dobre studio tatuażu?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alaklara
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2016, 18:44

20 paź 2017, 01:18

Chcę zrobić tatuaż na ramieniu, ma pomysł, teraz potrzeba mi dobrego artysty, który przeniesie go na papier, doradzi i wykona dziarę. Podobają mi się prace Adolfa - https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 3309221226 słyszałam, że ma dobrą kreskę, wiem, że jest ceniony w branży. Może ktoś z Was robił u niego dziarę i mógłby mi doradzić czy warto się do niego udać po tatuaż kwiatowy czy może zgłosić się innego tatuatora, który specjalizuje się głownie w takich motywach? Z góry dziękuję za odp.
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

26 wrz 2018, 12:02

tez slyszalam o nich sporo dobrego
Awatar użytkownika
jastrząb
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2018, 15:10

26 wrz 2018, 12:36

u Adolfa jeszcze nie byłem ale 2 moje tatuże stworzyła Zuzia, też z jah love tattoo. Zależało mi na bardziej oldschoolowych tatuażach a ona jest w mojej ocenie mistrzynią w tego typu pracach. Jeśli jednak to co robi Adolf do Ciebie przemawia to polecam, lepszego miejsca w Warszawie nie znajdziesz!
Awatar użytkownika
Spajs12
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2018, 10:38

27 wrz 2018, 11:12

Warto doradzić się w tym temacie znajomych. Myślę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa