Praca w domu, wypełnianie ankiet ClixSense

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
natalia2040
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2018, 21:58

08 sty 2018, 22:05

Zarabianie na ClixSense

ClixSense jest aktualnie moim ulubionym panelem służącym do zarabiania w Internecie. Jest to program typu PTC, w którym można zarobić głównie na wypełnianiu ankiet, ale także na oglądaniu reklam i wykonywaniu drobnych zadań.

Program ma charakter międzynarodowy, jest legalny, sprawdzony i wypłacalny. Zarejestrować mogą się w nim już szesnastolatkowie, a ewentualna rezygnacja przebiega bezproblemowo. Sam serwis dostępny jest w języku angielskim, ale ankiety do wypełnienia będą pojawiały się w języku polskim. Jeżeli nie znasz dobrze angielskiego, w dalszej części wpisu podaję instrukcje z objaśnieniami w języku polskim.

Jeżeli chcesz wiedzieć:

Jak zarejestrować się w ClixSense?
Jak działa ClixSense?
Jak zarabiać na ClixSense?

Przeczytaj dalszą część wpisu.

Jak zarejestrować się w ClixSense?

Aby dołączyć do ClixSense i zacząć zarabiać na wypełnianiu ankiet, kliknij poniższy link:

https://www.clixsense.com/?12417615

Przed Tobą wypełnienie formularza rejestracyjnego. Wypełnij poniższe pola, a po ich wypełnieniu kliknij przycisk "Signup Now":

clixsense rejestracja

Pamiętaj, aby wpisać prawidłowy adres e-mail. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego dostaniesz na swoją skrzynkę mailową wiadomość, w której znajdzie się link, za pomocą którego potwierdzisz chęć założenia konta w serwisie.

ClixSense - pierwsze kroki

Wypełnienie tego punktu nie jest niezbędne do korzystania z serwisu, ale warto z tej opcji skorzystać. W górnej części menu znajdziemy zakładkę "ClixAddon", która powoli Ci na zainstalowanie rozszerzenia do przeglądarki, dzięki któremu będziesz natychmiast informowany o nowej ankiecie do wypełnienia, nowej reklamie do obejrzenia itd.

Rozszerzenia dostępne są dla trzech przeglądarek. Można zainstalować je tylko na komputerze, gdyż na urządzeniach mobilnych nie działają:

Teraz możemy przejść do najważniejszego - do zarabiania!

Jak zarabiać na ClixSense?

W menu u góry znajdziemy kilka sekcji, które umożliwiają zarabianie w serwisie ClixSense. Są to:

menu clixsense

1. ClixSense: View Ads - płatne reklamy
Jeżeli dostępne są płatne reklamy do wyświetlenia, w polu obok "view ads" pojawi się ich liczba. Po przejściu na tę podstronę klikamy w dostępny blok z reklamą:

reklamy clixsense

Następnie klikamy na zdjęcie kota, czekamy aż strona się załaduje i otrzymamy komunikat, że pieniądze za obejrzenie reklamy zostały naliczone. Do tego czasu nie możemy opuszczać strony.

kot na clixsense
reklamy clixsense

2. ClixSense: Surveys - płatne ankiety

W tej sekcji znajdziesz zaproszenia do badań. Informacje o zaproszeniach znajdziesz w skrzynce mailowej oraz - jeśli korzystasz z ClixAddon - za pośrednictwem wyskakującego okienka w przeglądarce.

Warto też co jakiś czas klikać w logotypy firm oferujących płatne ankiety, ponieważ nie zawsze otrzymasz zaproszenie a możesz wziąć udział w akurat dostępnym badaniu.

Po wypełnieniu ankiety zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę ClixSense, na której będziesz musiał zaznaczyć, czy ukończyłeś zadanie. Tutaj nie ma sensu oszukiwać, bo i tak system będzie wiedział, że kłamiesz.

Istnieją sytuacje, w których płatność za badania nie jest naliczana od razu, ale np. po trzydziestu minutach. Nie przejmuj się tym i czekaj cierpliwie. Dopiero po dwóch godzinach możesz zgłosić ewentualne nieprawidłowości do supportu, ale jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji, więc wierzę, że nie jest to częsty problem.

Może się okazać, że nie zostaniesz zakwalifikowany do badania. Nie przejmuj się tym jednak - to normalne, że nie łapiemy się do wszelkich możliwych grup docelowych.

3. ClixSense: Offers - płatne oferty

Przez cały dzień możesz słuchać RadioLoyalty. Za każde dwie godziny otrzymasz $0,01. Warto przeglądać także oferty innych firm, ponieważ czasem może trafić się tam dodatkowe badanie.

Wśród ofert znajduje się także granie w gry lub ściąganie aplikacji na komórkę. Tej drugiej opcji nie polecam, natomiast w grach rzeczywiście czasem udaje się coś osiągnąć.

4. ClixSense: Tasks - płatne zadania

Aby wypełniać zadania (które początkowo pojawiają się bardzo rzadko) zostaniesz poproszony o zarejestrowanie na stronie crowdflower.com za pośrednictwem Facebooka. Nie da się tego obejść, niestety, więc jeżeli nie posiadasz konta na FB, w ogóle nie interesuj się taskami.

Zadania do wykonania najczęściej pojawiają się późno wieczorem i nocą i polegają np. na przeglądaniu stron internetowych albo analizowaniu proponowanych tekstów. Np. czy widoczna nazwa to nazwa firmy czy imię i nazwisko. Albo czy dany artykuł ma konkretnego autora. Drobne bzdurki, które pozwalają na zbieranie kolejnych centów i wypełnianiu punktów niezbędnych do zaliczenia bonusu.

5. ClixSense: ClixGrid - loteria

Loteria, w której otrzymujesz 30 szans na wygranie od $0,1 do $10. Szanse na to są niewielkie, ale zawsze warto próbować.

Po kliknięciu na kwadrat zostaniesz przeniesiony na stronę z doskonale już znanym oknem. Po dziesięciu sekundach dowiesz się, czy wygrałeś.

W loterii masz 30 szans na wygraną. 20 kliknięć jest niezbędnych dla zdobycia dziennego bonusu.

6. Affiliates - program afiliacyjny

Po rejestracji w ClixSense zyskasz możliwość zapraszania innych do programu. Za ich aktywność będziesz otrzymywał drobne profity. Jeżeli prowadzisz stronę internetową lub bywasz na forach, możesz oprócz linku partnerskiego pobrać grafikę promującą stronę.

Bonusy na ClixSense

Za regularną aktywność w serwisie możesz otrzymywać dzienne bonusy. Do ich zdobycia niezbędne są różne aktywności.Aby zdobyć bonus w ClixSense musisz:
Obejrzeć co najmniej 6 reklam.
Wykonać co najmniej 20 klików konkursowych w loterii ClixGrid.
Odwiedzić forum dla użytkowników serwisu.
Wykonać/wypełnić: 10 zadań (tasków) lub 2 ankiety/oferty lub 1 ankietę/ofertę + 5 tasków. Ta różnorodność jest ukłonem w kierunku użytkowników, którzy danego dnia mogą nie mieć szans np. na udział w badaniu.

Dodatkowe bonusy otrzymujesz za zrealizowanie powyższych punktów przez trzy dni z rzędu oraz zainstalowanie rozszerzenia ClixAddon.

Forum ClixSense

Odwiedzanie forum jest niezbędne dla zdobycia codziennego bonusu. Jest też ważne, jeśli chcesz mieć kontakt z innymi osobami zarabiającymi na ClixSense. Co ważne, na forum istnieje osobny dział dla Polaków, w którym można wypowiadać się w języku polskim i dyskutować z rodakami.


Czy na ClixSense można zarobić?

Jak najbardziej! Jest to jedna z największych i najpopularniejszych platform PTC, która umożliwia codzienne zarabianie. Tylko tutaj każdego dnia otrzymuję kilka zaproszeń do ankiet, co nie zdarza się na żadnej innej stronie.

Czy ClixSense jest bezpieczne?

Platforma funkcjonuje od 2007 roku i skupia ponad 7,5 miliona użytkowników. Jest stale wypłacalna i rzetelna.

Którą metodę płatności wybrać?

Po usunięciu PayPala, najciekawszą opcją wydaje się korzystanie z Payoneer, przy czym warto uzbierać przynajmniej $50, żeby móc później przelać środki na konto bankowe oraz żeby nie odczuć za bardzo prowizji $2 pobieranej za przelew między ClixSense a Payoneer.

Payoneer cash

Ile czeka się na wypłatę od ClixSense?

Zazwyczaj 4-7 dni.

Zainteresowany? Zarejestruj się już teraz i zarabiaj na wypełnianiu ankiet online:

https://www.clixsense.com/?12417615
wiseman
Posty: 20
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:57
Kontakt:

19 lut 2018, 17:42

Tutaj jest świetny poradnik do tego programu - http://zarabianieprzezinternet.biz/clixsense-poradnik/
Agusiek55
Posty: 42
Rejestracja: 27 maja 2017, 16:19

24 lut 2018, 07:49

Nie wiem w sumie to jest sposób na zarabianie dla mnie. Wolałabym cos bardziej kreatywnego :D Dlatego teraz interesuje mnie tematyka sieci afiliacyjnej MyLead, spoko opcja poczytajcie sobie więcej na https://mylead.pl Serwis ten gwarantuje wam spieniężenie swojego miejsca w sieci, np. bloga. Zakładacie za darmo konto, wybieracie odpowiedni pakiet reklam na waszą stronkę i gdy ktoś np. dokona zakupu przez wasze polecenie, czyli w sumie coś co jest na stałe i nie musicie nic z tym robić, pobieracie odpowiednie prowizje za ten zakup :)
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”