[SZ] walusiek.pl - grafik komputerowy

Forum dla tych co poszukują pracy w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
walusiek
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2011, 21:32

04 kwie 2011, 21:43

Nazywam się Marcin Walczak - w internecie rozpoznawalny jako Waluś - jestem webdesignerem-freelancerem.
W swoich projektach stawiam na przejrzystość, prostotę oraz na funkcjonalność strony.
Staram się aby każda z moich prac była jedyna w swoim rodzaju oraz aby mogła cieszyć oko dla każdego najwybredniejszego użytkownika.
Grafika to moje hobby, nie traktuję tego jak prace, projektując grafikę dobrze się przy tym bawię.
Tworzeniem projektów stron internetowych oraz prac graficznych zajmuje się około roku.
Z każdą następną pracą rozwijam swoje umiejętności, chciałbym nabrać większego doświadczenia, które wykorzystam w przyszłości zarabiając na życie.

Moje prace:
- tworzone są według bieżących trendów w projektowaniu
- są proste i nie sprawiają większych problemów w obsłudze
- są unikatowe, co daje gwarancje że nigdzie indziej nie znajdziesz kopi swojej strony

Specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych oraz w tworzeniu systemów identyfikacji wizualnej. Dodatkowo w swojej ofercie posiadam szereg usług zwiazanych z projektowaniem grafiki.

Zakres moich usług obejmuje:
- Szata graficzna strony internetowej
- Szata Graficzna + kodowanie
- Elementy Stron Internetowych : m.in headery/topy, stopki, buttony itp.
- Projektowanie Plakatów
- Projektowanie okładek płyt CD/DVD
- Projektowanie Bannerów Reklamowych plakietki / identyfikatory / wizytówki

Oferta dla gamingów:
- Szata Graficzna
- Szata Graficzna + kodowanie
- Inna grafika ( avatary, belki news itp. )

Zapraszamy do zapoznania się z moim Portfolio.
Jeśli moja oferta Ciebie nie zainteresowała nie rezygnuj, skontaktuj się ze mną i zapytaj o konkretny projekt.

Obecnie moje studio ma bardzo duży napływ różnych ofert, współpraca jest zawieszona. Wszystkie maile i wiadomości dotyczące współpracy lub sponsoringu będą automatycznie odrzucane !

Poniżej znajdziesz dane które pomogą Ci się ze mną skontaktować. Jeżeli chcesz złożyć zamówienie posłuż się danymi podanymi niżej.

- Gadu Gadu - 2406411
- Adres e-mail - waalus@interia.eu
- Telefon - 792-178-659

Pisząc do mnie na gg przedstaw się i napisz w jakiej sprawie piszesz iż w innym razie Ci nie odpiszę. Na e-maile odpowaidam do 36 godzin.


ZAPRASZAM: www.walusiek.pl
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

06 maja 2015, 15:25

polecam zarejestrować sie na portalu rekrutacyjna rewolucja.pl , pracodawcy własnie przeglądają takie profile kandydatów ;)
Zablokowany

Wróć do „Szukam pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa