Forum na sprzedaż

Rejestrator czasu pracy dla firm

Forum dla mieszkających lub wybierających się do pracy do krajów nie wymienionych wyżej. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

Rejestrator czasu pracy dla firm

Postautor: larrenns » 31 sty 2017, 20:38

Samodzielne skompletowanie zestawu do rejestrowania czasu pracy może być czasochłonne tym bardziej, jeśli nie do końca orientujemy się jaki sprzęt będzie odpowiedni dla naszych potrzeb. Z pomocą przychodzi tutaj sklep, który można znaleźć pod adresem: http://ivel.pl/k446,kontrola-dostepu-i- ... pracy.html. Gotowe zestawu do rejestrowania czasu pracy to ogromna oszczędność czasu, a jednocześnie pewność, ze zakupiony sprzęt będzie kompatybilny ze wszystkimi elementami, a co za tym idzie, niezawodny.
larrenns

Re: Rejestrator czasu pracy dla firm

Postautor: madusia » 22 sie 2017, 19:14

Świetnie, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Przyda mi się z całą pewnością :)
madusia

Postautor: glodomor » 27 wrz 2017, 21:52

Ja się zgadzam w 100% z moim poprzednikiem. Wydaje mi się, że nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi...
glodomor

Postautor: Kaczusia » 29 wrz 2017, 23:25

W takich tematach bardzo dobrze jest popytać znajomych. A przynajmniej tak mi się wydaje, że to jest dość dobra opcja ;) Przynajmniej mnie nigdy to nie zawiodło :)
Kaczusia

Postautor: Tymoteuusz » 11 paź 2017, 18:40

Rejestrowanie czasu pracowników to jedna sprawa a jeszcze inną jest monitoring służbowych samochodów. Tutaj http://www.satisgps.com/satis-gps/ewidencja-pojazdow/ możecie poczytać sobie o ewidencji pojazdów. W firmach gdzie korzysta się ze służbowych aut, tego typu praktyki są niezbędne.
Tymoteuusz

Postautor: vega » 25 lis 2017, 23:43

Larrenns, na rynku jest bardzo dużo gotowych systemów RCP, część jest darmowa, za wygodniejsze w użyciu i oferujące dodatkowe funkcje należy zapłacić. Jeżeli dopiero wdrażasz system kontroli czasu pracy, tym bardziej jeśli dysponujesz samochodami służbowymi dla pracowników, polecam Ci zapoznać się z ofertą systemów zintegrowanych od gpsguardian.pl. To jedyna firma w Polsce (przynajmniej nie spotkałem się z żadną inną), która oferuje rozwiązanie pozwalające na kontrolowanie w jednym profilu pracy pojazdów, pracowników i maszyn. Jeżeli Twoja firma będzie się rozwijać, warto zawczasu pomyśleć o takim rozwiązaniu, bo późniejsza modernizacja już wdrożonego systemu jest zazwyczaj o wiele droższa i trudniejsza w dostosowaniu do potrzeb.
vega

Postautor: kornelka3 » 17 gru 2017, 23:05

Dobrym rozwiązaniem dla firm jest także ten system księgowości internetowej https://wfirma.pl/poznaj-serwis/ksiegowosc-online Pozwala on na samodzielne rozliczanie pracowników, wystawianie faktur czy zarządzanie magazynami. Nie jest drogi. Warto z niego korzystać.
kornelka3

Postautor: ewabielen » 15 lut 2018, 13:13

Ciekawe - wtedy liczy się to kiedy się odbijesz? Czyli od pierwszej sekundy pracodawca liczy Twój czas pracy?
ewabielen

Postautor: Mariko » 07 mar 2018, 14:34

Wydaje mi sie, ze montowanie monitoringu gps w służbowych samochodach powinno stac się już norma a nie tylko dodatkiem. Zobacz sobie tutaj https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci ... -ganfleet/ jakie masz korzyści z tego, że zdecydujesz się na taki krok. Pełna kontrola pod ręką.
Mariko

Wróć do pozostałe kraje