Pytanie o pracodawcę, Norwegia.

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Norwegii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maxrockatansky
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2012, 21:11

26 mar 2012, 21:14

Witam

Ma ktoś informacje o tym ogłoszeniu?

praca.owi.pl/ogloszenie/Praca_sezonowa_przy_zborach_warzyw_i_owocow_-_Norwegia,572460


Napisałem do nich że jestem zainteresowany i poprosiłem o więcej informacji. W odpowiedzi dostałem pdf'a, oto on:

filetolink.com/e10c9104

e-mail osoby oferującej pracę to tak jak w ogłoszeniu "rekrutacja.norway@gmail.com ", w odpowiedzi napisał Aleksander Gralak. Ma ktoś jakieś informacje? Bardzo bym prosił o odpowiedź.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź!
Awatar użytkownika
angela1987@onet.pl
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2012, 21:36

27 mar 2012, 21:43

ja też dostałam taką samą informacje o tej pracy w norwegi od Aleksandra Gralaka.... nigdzie nic więcej nie mogę znalezć na ten temat... Praca jest niby od 3 do 6 miesięcy w Drammen.. Jak by ktoś coś wiedział to piszcie... Mój mail to angela1987@onet.pl będę wdzięczna
Awatar użytkownika
milenanl91
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2012, 13:56

28 mar 2012, 14:44

Też dostałam odpowiedź na mojego maila.. Nie ma nigdzie informacji. Ma zamiar ktoś wyjechać w pierwszej turze? Słyszałam, że w norwegii zakwaterowanie jest strasznie drogie.hmm ciekawe jak ma się to do rzeczywistości.
Awatar użytkownika
maxrockatansky
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2012, 21:11

28 mar 2012, 16:43

Ja podjąłem się wraz z kolegą jechać właśnie w pierwszej turze, wysłałem do nich jeszcze kilka zapytań, póki co nie odpisali (zaznaczyli że odpowiedź przyjdzie po 2 - 3 tygodniach). Wydaje się to być pewne, żadnych zaliczek, konkretna data wyjazdu, miejsce (z tego to rozumiem że cała grupa będzie jechać razem).

Jakby ktoś miał więcej jakiś informacji, proszę tutaj napisać.

EDIT: Sprawdzałem ich na oszukani.pl, nie znalazłem żadnych informacji.
Awatar użytkownika
karolaaa
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:19

29 mar 2012, 21:22

ja z koleżanką też chcemy w pierwszej turze jechać, ale dalej czekamy na odp. jak z mieszkaniem itp., a informacji na ich temat nigdzie nie można ogarnąć.. ciekawe jak to będzie :roll:
Awatar użytkownika
milenanl91
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2012, 13:56

29 mar 2012, 22:57

Też z siostrą i koleżanką chcemy wyjechać w pierwszej turze. Fajnie jakby się udało. No nic pozostaje nam czekać na odpowiedź. A jeśli się uda, to... widzimy się w Świnoujściu :))
Awatar użytkownika
MonMon
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 23:51

30 mar 2012, 00:01

Witam
Wyglada na to ze jest nas coraz wiecej .Ja musialam 2 razy napisac zeby sie odezwali ,juz sie poddalam kiedy w koñcu po prawie 10 dniach odpisali, z aneksem pdf.Niby podaja szczegoly ale nie za bardzo dokladnie
tak jakby chcieli ale nie mogli,,heheh...
Wiec zaczelam inwestygacje w internecie...lecz tak jak inni bez powodzenia.
Takze prosze jezeli ktos cos znajdzie niech sie podzieli tutaj na forum.
Awatar użytkownika
karolaaa
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:19

30 mar 2012, 14:13

szkoda że w tym załączniku to nie postarali się dokładnie opisać jak koszty wyglądają.. żeby na miejscu sie nie okazało że lipa będzie.. jak ktoś by dostał jakąś odp. to niech pisze na forum ;)
Awatar użytkownika
kka_
Posty: 8
Rejestracja: 30 mar 2012, 15:53

30 mar 2012, 15:57

hej, ja rowniez zglosilam swoja kandydature i dostalam zwrotnego maila z tym pdfem, tez zaczelam szukac czegos wiecej, ale nie znalazlam. jesli by mi sie udalo, to wyjechalabym w drugiej turze, bo maturka :) ale na razie nie mam za bardzo z kim jechac. zakwaterowanie i wyzywienie - fakt, pewnie jest drogie, tyle ze to tez sa inne warunki, wyzsze zarobki ale i wiecej do wydania. wydaje mi sie to tez pewne, fajnie, ze wyjazd grupowy, choc nie wiadomo, zawsze moga nas wszystkich dac na odstrzal haha:P jesli ktos bedzie wiedzial cos wiecej to piszcie na kasia.el93@gmail.com, pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
kuntakinte111
Posty: 7
Rejestracja: 30 mar 2012, 16:20

30 mar 2012, 16:24

Witam jak też się przyłączam do tej gruby oczekujących na odpowiedź od pana Aleksandra.Również się zapisałem na 1 turę mam nadzieje że wypali wyjazd bo oferta spoko :D Jak by ktoś coś wiedział piszcie tu jak możecie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Norwegia”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa