Forum na sprzedaż

Okulista - kraków!

Forum dla mieszkających lub wybierających się do pracy do krajów nie wymienionych wyżej. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

Okulista - kraków!

Postautor: zakka » 29 kwie 2018, 19:14

Okulista - kraków! pilnie szukam!
zakka

Re: Okulista - kraków!

Postautor: Tymoteuusz » 30 kwie 2018, 10:32

W Krakowie jest Optegra, to najlepsza z klinik okulistycznych u nas. Dodatkowo jakiś czas temu powstała tam też poradnia siatkówki oka, najprofesjonalniejsza poradnia w całej małopolsce! Polecam udać się właśnie tam.
Tymoteuusz

Postautor: malaga » 14 maja 2018, 11:55

Apropo leczenia schorzeń wzroku - wiecie, że kwalifikacje do zabiegów usuwania zaćmy w czeskich klinikach odbywają się w polskich placówkach. Poczytajcie na stronie http://operacjazacmy.info/ o wszystkich możliwościach leczenia, a w ramach refundacji NFZ polski pacjent ma zagwarantowaną np. opiekę polskich lekarzy, leki osłonowe, dokumentację medyczną i czas oczekiwania na zabieg do 2 tygodni.
malaga

Postautor: Klinnert » wczoraj, 9:37

Hej :) Muszę się w najbliższym czasie wybrać do okulisty i poszukuję kogoś sprawdzonego z tego obszaru tematycznego... Czy dalibyście radę mi coś polecić? Dodam, że mieszkam w Katowicach, zatem najlepiej by było, żeby ten zakład optyczny był właśnie na terenie Katowic... Czy mieliście kiedyś styczność z zakładami optycznymi z Katowic i dalibyście radę coś polecić i doradzić w tym temacie?
Z tego co udało mi się poszperać w Internecie wynika, że całkiem dobre opinie zbiera http://optykus.pl/ Czy ktoś z Was miał z nimi styczność i jest w stanie coś sprawdzonego polecić i doradzić? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym, z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Klinnert

Wróć do pozostałe kraje