Forum na sprzedaż

Mieszkanie

Forum dla mieszkających lub wybierających się do pracy do krajów nie wymienionych wyżej. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

Mieszkanie

Postautor: Ariel23 » 02 gru 2017, 18:21

Chcielibyście zakupić mieszkanie które będzie służyło jako inwestycja mieszkaniowa ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na ofertę, sprzedaż mieszkań wrocław świetna oferta dewelopera Ronson, nowe mieszkania w niezłych cenach na sprzedaż we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu sami zobaczcie i się przekonajcie !
Ariel23

Re: Mieszkanie

Postautor: korpomysza » 17 gru 2017, 13:14

Myślę, że zakup mieszkania to poważna inwestycja i warto ją dokładnie przemyśleć. Ja stawiałabym na coś używanego, bo oboje z partnerem lubimy odnawiać stare wnętrza. Niekiedy wiąże się to z problemami takimi jak dezynsekcja, a tutaj na ten temat można znaleźć więcej szczegółów. Jeżeli nie chcemy używanego mieszkania to musimy się przygotować na dużo wyższą cenę. Jednocześnie nowoczesne budownictwo oznacza się mniejszą trwałością - ściany są cieńsze i wszystko słychać.
korpomysza

Postautor: Tymoteuusz » 22 sty 2018, 19:54

A jakby ktoś z Was szukał nieruchomości w stolicy to zerknijcie sobie na domy w dzielnicy Wawer od Krymax. Z tego co widzę mają jeszcze w sprzedaży. Moja siostra mieszka niedaleko i faktycznie te domy szeregowe super się prezentują, nowe budownictwo no i też całkiem przyjazna do zamieszkania dzielnica.
Tymoteuusz

Postautor: yustyna » 24 sty 2018, 9:16

Niedawno szukałam mieszkania w Warszawie ale teraz już jestem zdecydowana na mieszkanie na osiedlu Nowy Targówek, bo odpowiada mi cena za mp2 ale i lokalizacja bo jak dojdzie metro to będzie jeszcze lepszy dojazd do centrum niż teraz
yustyna

Wróć do pozostałe kraje