Wypowiedzenie umowy

Przepisy prawne dotyczące Kodeksu Pracy - obowiązki i prawa pracownika, bezpieczeństwa i higieny w pracy, inne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
erykm
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2018, 12:56

21 cze 2018, 12:57

Witam. Aktualnie jestem związany miesięczną umową od 01.06 do 30.06 z tygodniowym wypowiedzeniem. Jest to umowa o pracę tymczasową przez agencję pracy. Czy wypowiedzenie muszę dostarczyć do agencji czy do firmy w której pracuje? Jeśli złożę wypowiedzenie np jutro to umowa równo za tydzień będzie skończona? Posiada ktoś jakiś sprawdzony szablon takiego wypowiedzenia? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andora
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2017, 16:11

28 sie 2018, 19:40

Trochę sytuacja inna od mojej bo ja byłam w ciąży i były problemy z wypowiedzeniem to wiele rzeczy rozjaśnił mi ten artykuł kancelaria-gizinski.com/kobieta-w-ciazy-a-rozwiazanie-umowy-o-prace/. Zobacz może tutaj też znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, a jak nie to może lepiej zgłosić się do adwokata po poradę?
Awatar użytkownika
Apan09
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2018, 22:12

28 sie 2018, 21:37

Dzięki za sugestywne porady. Myślę, że z pewnością przydadzą mi się.
Awatar użytkownika
Apan09
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2018, 22:12

28 sie 2018, 21:39

Według mnie jest to temat dla specjalisty z tej branży...
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

30 wrz 2018, 20:30

Kilka informacji związanych z wypowiedzeniem, myślę że przyda się w tym wątku. Info pochodzi ze strony Kancelarii KRS Merytoryczne informacje dużo wnoszą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie prawo i księgowość”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa