Forum na sprzedaż

Rozwód - jakiego adwokata wybrać?

Przepisy prawne dotyczące Kodeksu Pracy - obowiązki i prawa pracownika, bezpieczeństwa i higieny w pracy, inne

Re: Rozwód - jakiego adwokata wybrać?

Postautor: melkaa » 09 kwie 2018, 17:18

Według mnie to jest temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele pieniędzy i czasu.
melkaa

Postautor: mastefix » 02 maja 2018, 16:46

Popytajcie w tym temacie znajomych. Wydaje mi się, że to może być dość dobre rozwiązanie ;)
mastefix

Postautor: Tango » 08 cze 2018, 13:23

W sprawie rozwodowej trzeba mieć naprawdę dobrego prawnika. No chyba, ze małżonkowie potrafią rozejść się w zgodzie co niezbyt często się zdarza. Moja siostra własnie złożyła pozew a pomógł jej w tym adwokat z kancelarii http://kancelariakbw.pl/ . Mam nadzieję, że doprowadzi sprawę do końca z pozytywnym skutkiem.
Tango

Postautor: Paula77 » 27 lip 2018, 13:17

Sprawy rozwodowe związane z podziałem majątku często ciągną się miesiącami, dlatego według mnie niezbędna jest pomoc kompetentnego radcy prawnego. Polecić mogę Kancelarię Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak, która z wysoką skutecznością zajmuje się sprawami rozwodowymi oraz podziałem majątku we Wrocławiu. Tutaj http://kancelariahawrylak.pl/podzial-majatku/ można zobaczyć szczegóły na ten temat. Moja siostra korzystała z pomocy tej kancelarii i udało jej się wygrać sprawę rozwodową z bardzo korzystnym dla niej wynikiem.
Paula77

Postautor: Dante12 » 30 lip 2018, 8:18

Jeżeli szukasz dobrego adwokata to powinieneś poszukać w kancelaria adwokacka gliwice Dzięki tej kancelarii adwokackiej z Gliwic na pewno uda Ci się przejść przez rozwód bez niespodzianek. Jest to jedna z lepszych kancelarii adwokackich w Gliwicach, wielu ludzi decyduje sie na pomoc własnie tutaj, ze względu na duży procent wygranych spraw oraz ciekawą ofertę cenową.
Dante12

Poprzednia

Wróć do Polskie prawo