Praca w LINK

Obowiązki pracownika i pracodawcy
Awatar użytkownika
Kimo
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2015, 12:57

09 gru 2015, 13:01

Cześć. Jestem tu nowy i wszedłem głównie żeby zapytać was czy wiecie cokolwiek na temat firmy LINK SPZOO ostatnio wpadło mi w ręce ogłoszenie że szukają kiero0wcó C+E z odpowiednimi uprawnieniami może mi ktoś podpowiedzieć czy gra jest warta świeczki?
Awatar użytkownika
Avri
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2015, 14:30

09 gru 2015, 14:32

raczejtak tylko najpierw musisz iść i cv złożyć :)
Awatar użytkownika
Kimo
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2015, 12:57

18 sty 2016, 13:06

Lol. Długo nie wchodziłem i widzę że nic się nie ruszyło. Serio nikt z was nie wie nic o tej firmie? To jakie to forum o pracy?..
Awatar użytkownika
Avri
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2015, 14:30

27 sty 2016, 10:52

Nic bo nikomu nie chce się odpisywać na ten temat. O polskich przewoźnikach nigdzie nie znajdziesz dobrego słowa bo po pierwsze spora część z nich to dziady i janusze transportu a po drugie kierowcy też są dziady i janusze transportu więc jak się dobiorą i zacznie się przepychanka a już nie daj boże gadka na temat pieniędzy to jedni będą kombinować i drudzy. Problem polega na tym że to ci drudzy wchodzą później na internety i wypisują niestworzone opowieści o tym jak to wszędzie źle i niedobrze a prawdopodobnie sami wcześniej piwa naważyli i musieli je w końcu wypić.
Awatar użytkownika
Kimo
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2015, 12:57

29 sty 2016, 12:05

No ok rozumiem ale nie zmienia to faktu że może jednak znajdzie się ktoś kto mi cokolwiek podpowie w tym temacie co nie?
Awatar użytkownika
Avri
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2015, 14:30

01 lut 2016, 13:06

No niech ci będzie. Ciesz się i dziękuj bogu że dziś jestem w tak łaskawym nastroju i ci uchylę rąbka tej tajemnicy ]:->

Praca za granicą jak widzisz zapewne w ogłoszeniu. System pracy w zasadzie zależy od tego jak się dogadasz bo przeważnie to 3/1 ale może być inaczej to już zależy od tego co tam się dogadasz. Firma z polskim kapitałem więc nie robisz dla jakiegoś zagranicznego buca co to cię tylko wykorzysta wydyma i wyrzuci. (zrobi to swój ;P) Płaca przychodzi na czas więc nie czekasz i nie zastanawiasz się czy ci zapłacą czy nie. Flota w miarę nowa bo przeważnie 2-3 letnie samochody. Jeździsz na zachód Europy więc nie będzie problemów na drogach. Głównie WB i kraje Beneluksu. To tyle z tych najważniejszych wg mnie rzeczy. Jak masz pytania co do płacy to pisz już bardziej na PW. A co do reszty to nie wahaj się pytać ;)

PS: Dalej utrzymuję że lepiej zrobisz jak pójdziesz na rozmowę i sam się dowiesz a nie będziesz głupio pytał na forach...
Awatar użytkownika
Kimo
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2015, 12:57

02 lut 2016, 11:08

No tak... A jak tak czytam w różnych miejscach to piszą że tam obciążają praktycznie za oddychanie, niezależnie czy wina jest czy jej nie ma i ile wyjeździsz paliwa i tak ci urwą premię i dodatki. To prawda?
Awatar użytkownika
Xuore
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2016, 21:30

04 lut 2016, 16:12

Czy praca w LINK jest w porządku?
Awatar użytkownika
Avri
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2015, 14:30

09 maja 2016, 17:04

jak najbardziej, są bardzo korzystne warunki, w pełni wypłacalne, umowa o pracę i całkiem dobra stawka plus premie i nagrody, w realu nie na papierku ;)
Awatar użytkownika
hubertjatczak
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2016, 10:55

07 lip 2016, 14:10

raczejtak tylko najpierw musisz iść i cv złożyć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakłady pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa