Prima Moda - czy warto tam pracować?

Obowiązki pracownika i pracodawcy
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

12 kwie 2010, 09:50

Mam możliwość rozpoczęcia pracy w sklepie Prima Moda.
Pani, z którą rozmawiałam na rekrutacji mówi o systemie premiowym oraz możliwości szybkiego awansu.
Jak to wygląda w praktyce?
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

28 kwie 2010, 16:05

W praktyce zarobić można dużo pieniędzy, jeśli tylko przykładasz się do pracy. Pracuję tam od kilku miesięcy. Słyszałam już o dziewczynach, które narzekały na zarobki, a okazywały się, że po prostu nic nie robiły. Ja z miesiąca na miesiąc zwiększam swoje wynagrodzenie. Nie powiem ci ile dokładnie zarabiam, ale gwarantują, że w innych sklepach tylko nie wyciągniesz.
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

29 kwie 2010, 09:52

Niestety też miałam do czynienia z takimi dziewczynami. Wieczne pretensje, że muszą cokolwiek robić.
Podjęłam pracę w Prima Moda, jestem na okresie próbnym i na razie się wszystko uczę. Póki z decyzji jestem jak najbardziej zadowolona, ale zobaczymy co będzie dalej...
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

29 kwie 2010, 16:44

Właśnie takie dziewczyny są najgorsze. Nic nie robią, a później mają pretensje, że wyrzucają ich z pracy. Poza tym wyrabiają złą opinię danej firmie, przez co ludzie źle ją kojarzą. Za nic nierobienie nikt nie płaci, a już na pewno nie płaci dużo.
Dlatego nie należy słuchać takich dziewczyn.
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

30 kwie 2010, 09:25

Na szczęście w firmie, przynajmniej w moim sklepie, nie ma "nierobów".
Wszystkie dziewczyny solidnie pracują i wychodzi to nam bardzo dobrze ;-)
Współpraca mi odpowiada, a szczególnie atmosfera w pracy.
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

26 maja 2010, 21:45

Holik i co? Już po okres próbnym? Jaka płaca? Pracujesz w ogóle dalej dla Prima Mody?
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

27 maja 2010, 14:44

Tak pracuję i ani myślę o jakichś zmianach. W Prima Modzie pracuje mi się super, a co najważniejsze moja praca jest wciąż doceniana. Otrzymuję pokaźne premie. Wielkość zarobków wyślę ci na PW, bo nie chcę pisać publicznie. Napisze jedynie, że jestem zadowolona. Nie spodziewałam się nawet, że uda mi się zarobić tyle jako ekspedienta. Marzy mi się oczywiście wyższe stanowisko w Prima Modzie ;-)
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

30 maja 2010, 16:31

Tak więc gratuluję premii ;) Jeśli solidnie się pracuje to w końcu jest się docenianym... Nigdy przecież nie dostanie się premii za nicnierobienie, bo kto płaci za takie coś. Oby Prima Moda zatrudniała więcej pracowitych ludzi takich jak my ;)
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

31 maja 2010, 11:33

Hehe... racja. Życzymy więcej takich pracowników ;-) Liczymy oczywiście na jeszcze wyższe premie w przyszłości ;-)
Awatar użytkownika
ohggii
Posty: 80
Rejestracja: 23 lut 2015, 13:04

19 mar 2015, 11:49

Jeśli szukacie pracy w sklepach odzieżowych znam ciekawą stronę, gdzie pracodawcy z tzw "sieciówek" dają wolne wakaty. Strona nazywa się rekrutacyjnarewolucja.pl :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakłady pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa